صفحه اصلی > اخبار > محتوای

سیلیکون چنگال امنیت بالا

ایمنی ژل سیلیکا بیشتر بالا، و بیشتر آشپزخانه لوازم سیلیکون، آنها نه تنها رنگارنگ، اما همچنین سازگار با محیط زیست و امن است. فاز اول ۱۱۰ کانتون عادلانه، نینگبو شرکت سیلیکون خود را نشان می دهد محصولات لوازم آشپزخانه: تاشو فنجان، می تواند محکم خورد جدول کاسه، کارتون ناهار جعبه و همچنین پیچ ناخن چوب پنبه، Insulated دستکش، سیلیکون چنگال نوزادان و دهان جوان جیب...... آنها همه را از سیلیکون ساخته شده است.

خودی که سیلیکون ظروف آشپزخانه به عنوان نوع جدیدی از ظروف آشپزخانه با نرم، غیر آسیب پوشش نچسب، و دیگر مزایا و سبک زیبا، آسان به حمل مد گفت. در مقایسه با پلاستیک کارد حرارت ندارد، سیلیکون آشپزخانه 200 ℃ دمای بالا می تواند تحمل و شکل اصلی حفظ می تواند. در حال حاضر، آشپزخانه سیلیکون بوده است که اروپا و ایالات متحده و دیگر کشورهای توسعه یافته، سیلیکون چنگال مصرف کنندگان خوش آمدید، با چشم انداز بازار گسترده ای.

کارشناسان پیش بینی که منابع سیلیکون استفاده های بعدی از آشپزخانه لوازم خانگی روند که سهم بزرگی از بازار را اشغال هستند. با این حال، در سایت نمایشگاه کانتون سیلیکون چنگال وجود خریدار نیز ابراز نگرانی خود را هنگامی که بازار بزرگتر آن ناچار وضعیت کاملا مخلوط است که بسیاری از فروشندگان خواهد گفت که و عمومی هستند نگران است.

چگونه می ما اطمینان از ایمنی مواد خام در بازار دانشگاه تکنولوژی چین جنوبی دانشکده مهندسی و علم مواد مورد مطالعه مواد پلیمری کارشناسان گفت: باید منبع ظروف آشپزخانه سیلیکون خام، چنگال سیلیکون و ویژگی فرآیند و لینک های کلیدی و سخت کنترل دیگر. مانند صادرات کنونی ژاپن سیلیکون ظروف آشپزخانه آزمون سخت گيری که فلزات سنگین آزاد فنل فرمالدئید آزاد، و غیره، سیلیکون چنگال از جمله بیش از 10 شاخص های ایمنی و بهداشت هستند. "به تهیه مواد خام و کمکی و استفاده، چنگال سیلیکون جدید محصول طراحی و تست, کنترل فرایند تولید، صادرات محصول تست تایید و کیفیت و ایمنی و لینک های دیگر به منظور اطمینان از ایمنی توجه باید سیلیکون کارد کیفیت برای دیدار با الزامات مربوط به کل صنعت به رسیدن سالم، ترویج توسعه از."


Contact Us
Dongguan Tufeng لاستیک شرکت با مسئولیت محدود
Tel: +86-769-87519232
Address: شماره 12، منطقه 2 صنعتی (شهرکو)، پارک صنعتی شرقی ChangPing شهر، شهر Dongguan، استان گوانگدونگ 523557، چین
ارتباطات
ثبت نام برای به روز رسانی ها منحصر به فرد
آخرین پیشنهاد های ویژه و تخفیف اطلاعات به آدرس ایمیل شما فرستاده شده است.
کپی رایت © Dongguan Tufeng لاستیک شرکت، با مسئولیت محدود.